Koučingo sesija

Projekto #Mokyklų kovos’19 vyko asmeninių ir komandinių kompetencinų ugdymas – koučingo sesija.

Psichologė, lektorė Austėja Makuntavičienė papasakojo apie ypač svarbų komandinį darbą bei vėliau leido tai išbandyti praktiškai. Kuomet būdami komandoje ir galvodami individualiai jaunuoliai užduotį įvykdė per 9.37 min, o vėliau pasitarę komandiškai – viską atliko per 40 s. Tai stulbinantis pasiekimas ir įrodymas kaip yra svarbu dirbti komandoje.

Taip pat ragavome nuostabių šonkauliukų ir jautienos, kuriuos jaunuoliai gavo savanoriaudami jau tradicija tapusio barbeque šeimų šventėje.

AČIŪ gausiai susirinkusiam jaunimui! Taip pat AČIŪ tariame už dalinį projekto finansavimą Kauno miesto savivaldybei!

Savanorystės mokymai

Šiandien, gegužės 29 d., pas mus vyko savanorystės mokymai, tęsdami projektą #Mokyklųkovos’19 kvietėme jaunuolius susipažinti su organizacija VšĮ Vaikų linija bei sužinoti apie savanorystės galimybes. Labai dėkojame Austėjai Makulavičienei už išsamų ir labai naudingą pristatymą. Sužinojome, kad vaikų linijos savanoriai ne tik bendrauja su vaikais, tačiau sprendžia itin opias smurto ir savižudybės problemas. Įsitraukia į diskusijas buvo apdovanoti įvairiomis dovanomis!

Dėkojame mūsų savanoriai Kamilei, kuri paruošė idomių užduočių, susijusių su savanoryste. Kiekvienas pasidalijo savo savanoriška patirtimi ir papasakojo kaip padėjo savanorystė patobulinti kompetencijas.

Taip pat pasidžiaugėme gautu FIMBA medaliu, kurį perdavė krepšinio veteranas Vitoldas Masalskis. Tai labai svarbus apdovanojimas ir įvertinimas mūsų savanoriams. Labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę prisidėti prie tokio renginio.

Labai norime pasidžiaugti, kad turėjome itin ekologiškus ir sveikuoliškus pietus. Kalakutieną ir daržoves įsigijome iš ūkininkų, kurie tiekia labai šviežią produkciją. Buvo tikras skanumėlis!

O savanorystė iš tiesų veža!!! Dar kartą AČIŪ gausiai susirinkusiam jaunimui, kad nepatingėjo ir sudalyvavo! Taip pat AČIŪ tariame už dalinį projekto finansavimą Kauno miesto savivaldybei!

Savanorystė SULIKO

Turėjome išskirtinį šeštadienį, gegužės 27 d., su savo nuostabiais draugais – Suliko.

Kaip visada žmones džiuginome skaniu vandeniu ir sultimis bei žaidėme su vaikais voverytės, liūtuko ir pingvinuko amplua. Paragavome nepaprastų grill šefų patiekalų, klausėmės Lemon Joy koncerto bei smagiai dūkome ant batutų.

Labai dėkojame SULIKO už pakvietimą ir draugystę!

 

Savanorystė veža!

VšĮ ,,Gerumo rankos” tęsia projekto ,,Mokyklų kovos’19” veiklas; jaunimą supažindino su savanorystės teikiama nauda.

Pirmadienio popietę visi rinkosi klausyti paskaitėlės. Teorinėje dalyje buvo pristatomos savanorystės rūšys, būdai, populiarumas Lietuvoje.Vėliau sekė praktiniai užsiėmimai, kur savanoriai su jaunimu žaidė įvairius komandinius žaidimus, kurie pabrėžė savanorystės prasmę. Galiausiai vyko diskusija kuriose srityse mato savo galimybes savanoriauti.

Puikiai praleidus užsiėmimą, vaikai vaišinosi pačių paruoštais skanėstais ir ledais…Savanorystė veža!

Dar kartą AČIŪ gausiai susirinkusiam jaunimui, kad nepatingėjo ir sudalyvavo! Taip pat AČIŪ tariame už dalinį projekto finansavimą Kauno miesto savivaldybei!

 

Savanorystė Kauno zoologijos sode

Atviros jaunimo erdvės jaunimas savanoriavo Kauno zoologijos sode!

Jaunuoliai tvarkė zoo sodo aplinką bei gamino gynūnams įvairius žaislus iš gyvūnams nekenksmingu medžiagų. Savanoriavimas ne tik jaunuolius skatina daryti gerus darbus, padėti visuomeniniais klausimais, tačiau taip pat yra puikus laiko praleidomo būdas, kurio metu jaunuoliai mokosi socialinių bei kultūrinių įgudžių,  mokosi pažinti save bei juos supančią aplinką.

Gera daryti gera!