Adventinis vakaras

Gruodžio 3 d. įvyko jau tradicija tapęs mūsų organizacijos adventinis vakaras. Labai džiaugiamės, kad prieš šventes susiburia visi vaikai ir jaunuoliai, tėveliai, rėmėjai, geradariai ir savanoriai. Savo susibūrimą pradėjome šv. mišiomis. Vėliau visi keliavome žiūrėti jaunimo paruoštos šventinės programos. Norime labai visiems padėkoti už tai, kad prisidėjote ne tik prie šios šventės, bet ir nuolat būnate mūsų organizacijos dalimi. Susirinko tikrai labai daug gerų rankučių, kurios kuria stebuklus. Dėkojame visiems, kurie esate kartu su mumis!

Kauno Antano Paduviečio Bažnyčia už mišias ir suteiktas patalpas

Jolanta Jasinskaite už tai, kad visus draugus suburia daryti gerus darbus ir nepakartojamą šventinį torčiuką bei šakotį

Robertas Sarknickas, kad esate mūsų globėjas ir rėmėjas

Ausra Jone už nuolatinę finansinę pagalbą ir palaikymą

TransUnion Kaunas už tai, kad esate mūsų nerealūs draugai ir rėmėjai

SULIKO už patį skaniausią mineralinį vandenį ir sultis. Jūs nuostabūs!

SoundsGood.lt už suteiktą garsą bei šviesas

Gričiupio seniūnijai už šventės finansavimą

Gera daryti gerą!

Sporto diena

2018 m. lapkričio 28 d. vyko netradicinė sporto diena – boulingo diena.!

Tai buvo labai džiugi žinia moksleiviams, nes dauguma boulingo kamuolius laikė pirmąjį kartą. Vieningai nusprendę kovoti be palengvinimų visi dalyviai atsisakė bortelių. Po žaidimo buvo susumuojami taškai ir nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir saldainiais. Na, o už aktyvų dalyvavimą visų laukė skanios picos!

Labai džiaugiamės tokiu dideliu būriu dalyviu ir šauniais moksleiviais, kurie sakė būtinai įsitrauks į mūsų iniciatyvas. Šį renginį finansavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Boulingo turnyras!

Mūsų VšĮ „Gerumo rankos“ komandos šeštadienis ( gruodžio 8 d.) buvo tikrai neeilinis! Buvome pakviesti prisijungti prie Kauno rajono jaunųjų lyderių inicijuoto boulingo turnyro, kuriame net du mūsų komandos nariai tapo nugalėtojais.

Labai sveikiname Modestą ir Airą tapus pačiais geriausiais turnyro žaidėjais! Dar kartelį dėkojame Kauno Rajono Jaunieji Lyderiai už kvietimą ir šaunų renginį!

Tarptautinė savanorystės diena!

Tarptautinę savanorystės dieną pradėjome švęsti Kauno zoologijos sode! Aplankėme Kauno zoologijos gyvūnus, taip pat buvome pakviesti į darbuotojų surengtą renginį savanoriams, žaidėme komandinius žaidimus!

O šią dieną baigiame kavinėje „Kultūroje“! Dar vienam renginyje, kuris buvo skirtas savanoriams! Daug naujų pažinčių ir idėjų daryti gerus darbus! Ačiū AC Patria už šaunų renginį 👌

Spektaklis „Nacionalinės daržovės“

Mūsų jaunimas pirmą kartą apsilankė Kauno kameriniame teatre. Dėkojame Virginijai už nuoširdų pakvietimą. Spektaklis “Nacionalinės daržovės” buvo apie itin opias šių dienų problemas – apie sunkius santykius, priklausomybės, negalėjimą priimti sprendimų ir strigimą sau paspęstuose spąstuose. Spektaklio autoriai kvietė netapti daržovėmis ir žadino ryžtu keisti savo aplinką: nustoti kaltinti aplinkybes ir joms pasiduoti, nustoti kaltinti vieniems kitus, o verčiau imtis ryžtingų sprendimų ir pakeisti savo gyvenimą į orų, veiksmingą buvimą drauge.

Gerumo rankų jaunuoliams spektaklis labai patiko, paliko didelį įspūdį, sudrebino kiekvieno širdutę ir privertė pasimokyti!

46513659_1888351917950668_9209124556592119808_o