Kalėdų belaukiant

Susitikę paskutinį vakarą prieš gražiausias metų šventes klausėmės kalėdinės muzikos, pasakojome kokius Lietuvos kampelius aplankysime lankydami savo artimuosius ir, žinoma, kepėme kūčiukus. Smagu buvo būti bendrystėje, minkyti tešlą, pjaustyti ir kepti skanėstus. Tai jau tampa mūsų gražia tradicija ir kiekvienas atėjąs turėjo galimybę išsikepti kūčiukų arba parsinešti tešlos ir kepti namuose su šeima.

Visiems linkime gražių, jaukių ir prasmingų šv. Kalėdų! Ačiū, kad esate su mumis!

Uždek viltį’19

Kaip ir kiekvienais metais mūsų gausi komanda tvarko apleistus kapelius. Mirusiųjų atminimo diena – Vėlinės, tad norime visus paraginti ir uždegti žvakeles ant apleistų, neprižiurimų kapų.

Jau septintus metus iš eilės skatiname savo jaunimą paaukoti savo laiką ir užsiimti gerais darbais. Mūsų senbuviai juokavo, kad reikėtų jau koliažą padaryti kaip kiekvienais metais keičiamės ir vis didėja mūsų būrys. Ačiū visiems prisidėjusiems prie šios akcijos, o kas negalėjo prisijungti šiais metais – lauksime kitais !

Gera daryti gerą!

Pyragų diena’19

Pradedame kurti naujas tradicijas!

Šių metų lapkričio 4 dieną paminėjome pyragų dieną. Patys gaminome, ruošėme, kepėme ir skanavome savo šedevrų. Mūsų savanorės paruošė šaunių žaidimų, o vėliau visi kibome į darbus. Taip pat gaminomės sveikuoliškas sultis iš obuolių, morkų, kriaušių ir apelsinų. Nors lauke ir lyjo, buvo darganota, bet pas mus šilta, jauku ir kvepėjo gardėsiais. Ačiū visiems prisijungusiems prie šios iniciatyvos!

Adventinių vainikų edukacija

Šių metų lapkričio 25 dieną Šv. Antano parapijos namuose vyko adventinių vainikų edukacija.

Ses. Donata pasakojo apie adventinio vainiko prasmę ir simbolį. Menininkė Jurgita nuoširdžiai visus mokė pinti vainikus ir dalinosi savo surinktomis žolelėmis ir samanomis. Tai jau tradicija tapęs mūsų renginys į kurį šiais metais prisijungė ir vaikų tėveliai.

Dėkojame Gričiupio seniūnijai už renginio finansavimą.

Koučingo sesija

Projekto #Mokyklų kovos’19 vyko asmeninių ir komandinių kompetencinų ugdymas – koučingo sesija.

Psichologė, lektorė Austėja Makuntavičienė papasakojo apie ypač svarbų komandinį darbą bei vėliau leido tai išbandyti praktiškai. Kuomet būdami komandoje ir galvodami individualiai jaunuoliai užduotį įvykdė per 9.37 min, o vėliau pasitarę komandiškai – viską atliko per 40 s. Tai stulbinantis pasiekimas ir įrodymas kaip yra svarbu dirbti komandoje.

Taip pat ragavome nuostabių šonkauliukų ir jautienos, kuriuos jaunuoliai gavo savanoriaudami jau tradicija tapusio barbeque šeimų šventėje.

AČIŪ gausiai susirinkusiam jaunimui! Taip pat AČIŪ tariame už dalinį projekto finansavimą Kauno miesto savivaldybei!