Gerumo Rankos Aplink Lietuvą: Kelionė Į Molėtus!

2015 m. spalio 28 dieną VšĮ ,,Gerumo rankos“ tęsė akciją ,,GERUMO RANKOS APLINK LIETUVĄ“, organizavo kelionę į Molėtus. Organizatoriai, suvokdami, kad žmogui, kaip dvasingam kūriniui – svarbi net tik kasdieninė duona, bet ir dvasinis maistas, kuris pakylėja žmogų virš kasdienės buities rūpesčių, suteikia prasmę ir įkvepia gyventi – surengė smagią kelionę, kurios metu jaunuoliai turėjo galimybę ne tik geriau pažinti Lietuvos kraštą, stebėti žvaigždes, ar įgauti kitokios patirties, bet ir dalintis bendrystės dvasia, draugiškumu.

Gražų trečiadienio rytą, mokyklos atostogų metu, mes VšĮ ,,Gerumo rankų“ nariai su būriu vaikų iš Kauno Žaliakalnio ir Šilainių mikrorajono išvykome į Molėtus. Šis Lietuvos kraštas mums patiko, nes išsaugojęs seną architektūrinį paveldą, atskleidžia savo išskirtinę istoriją. Kelionės metu aplankėme šalia miesto įsikūrusią observatoriją, Lietuvos etnokosmologijos muziejų, bei dangaus šviesulių stebyklą, kur  mus pasitiko profesionalūs ir paslaugūs gidai. Taip pat jaukiai pasišildėme ir skaniai papietavome Molėtų kavinukėje ,,Gerugnė“

Kelionė buvo sėkminga tiek edukaciniu požiūriu, tiek dvasiniu augimu, šiltais išgyvenimais. Galime džiaugtis vaikų kultūringu elgesiu muziejuose, rimtu požiūriu į programą ir susikaupimu. Kelionės sėkmę lemia daugelis veiksnių, tačiau svarbiausi buvo savitarpio supratimas, pagalba jaunesniam ir jaunatviškas džiaugsmas. Parsivežtais  į Kauną įspūdžiais dalinomės su savo artimaisiais.

Dėkojame Žaliakalnio dienos centrui už bendradarbiavimą!