Vaikų ir jaunimo vasaros stovykla 2017

Prabėgus lygiai mėnesiui po jau tradicija tapusios vaikų ir jaunuolių vasaros stovyklos, skubame dalintis nepamirštamomis akimirkomis! Jau penktoji vasaros stovykla vyko Panoterių kaime, Pocynės sodyboje. Išviso stovykloje dalyvavo net 55 dalyviai iš Kauno, Jonavos bei Bukonių kaimo.

Šios stovyklos metu netrūko staigmenų ir svečių! Pirmąją dieną įsikūrėme stovyklavietėje ir susipažinome. Taip pat draugiškai nutarėme stovyklos taisykles bei kiekvieno stovyklautojo pareigas. Jau pirmąją naktį visų laukė išbandymas – krikštynos, kurias surengė stovyklos vadovai.

Antroji diena prasidėjo ryto mankšta ir malda. Po sočių pusryčių ruošėmės strateginiam žaidimui – „Bitės ir širšės“, kuris paliko neišdildomą įspūdį! Taip pat vyko pasiruošimas šv. Mišioms Panoterių bažnytėlėje. Vakare vaikai sulaukė savo draugo iliuzionisto Modesto Petriko, kuris nustebino magiškais triukais bei smagiais improvizaciniais žaidimais. Na, o vakarienei mus aplankė nuostabios geradarės Jolantas Jasinskaitė ir Ingrida Rugienė, kurios atvežė Bzz picų bei ledų! Labai dėkojame už Jūsų nesibaigiantį gerumą 🙂 Dienos finale vyko vyresniesiems naktinis žygis per pelkes bei miškus. Jaunuoliai grįžo tik paryčiais su labai geromis emocijomis bei šlapiomis kojytėmis.

Trečiadienis prasidėjo nuo kelionės į Achemos gamyklą Jonavoje. Nuoširdžiai dėkojame Jonavos rajono savivaldybei už suteiktą nemokamą transportą mūsų stovyklautojams. Achemoje sužinojome apie bendrovę bei kokio reikia išsilavinimo bei asmeninių savybių, norint tapti kolektyvo dalimi. Visi smalsiai uždavinėjo darbuotojams klausimus bei domėjosi įsidarbinimo galimybėmis. Po kelionės turėjome biblijos mokymus, kurias vedė viešnios iš Kretingos. Visi gavome dovanų šv. Raštą. Taip pat pas mus atvyko fotografas Martynas Plepys, kuris vedė fotografijos plenerą bei supažindino su fotografijos subtilybėmis. Visi stovyklos dalyviai galėjo pasidaryti nuotraukas su momentiniu fotoaparatu bei paklausti įvairių patarimų, susijusių su fotografija. Vakarą vainikavo Taize pamaldėlės. Sutemus visų laukė staigmena – diskoteka su pačiu geriausiu Dj Faustu.

Ketvirtoji diena – sporto diena, kurią organizavo mūsų vyriausieji stovyklos dalyviai. Jaunuoliai noriai rengė užduotis ir jiems puikiai pavyko įtraukti net stovyklos vadovus. Po pietų mus aplankė Darius Dzedulionis su žmona Jovita bei atvežė nepaprasto skonio pyragus ir popcornus gaminantį aparatą. Mūsų svečiai bendravo su stovyklotaujais bei dalijosi gyvenimiška patirtimi. Labai džiaugiamės, kad mus aplankė majoras Edgaras Birvinskas ir supažindino su Lietuvos kariuomene bei karjeros perspektyvomis. Už pagalbą organizuojant šį susitikimą dėkojame plk. ltn. Aleksėjui Gaiževskiui. Jau sutemus turėjome susitaikymo pamaldas, kurių metu visi norintys galėjo pasikalbėti su kunigu bei atlikti išpažintį. Esame dėkingi kun. Klebonui Tomui Trečiokui už nuolatinę pagalbą bei draugystę. Paskutinį vakarą visi keliavome į pirtį ir kubilą.

Paskutinioji diena buvo kitokia, nes visi supratome, jog vasaros stovykla baigėsi. Padėjome stovyklos šeimininkas nešti malkas bei sutvarkyti sodybą. Taip pat buvo apdovanotos geriausios ir sportiškiausios komandos. Prieš kelionę namo visi gavo stovyklos diplomus bei rėmėjų dovanas. Visos stovyklos metu mus džiugino geras oras bei nuostabūs žmonės, kurie prisidėjo, kad ši stovykla įvyktų:

Už piniginę paramą bei higienos priemones dėkojame Callcredit kolektyvui- Jūs esate nuostabūs ir vis nenustojate mūsų džiuginti.

UAB „Kačergės Vingis” direktorei Jolantai Jasinskaitei už visą visą maistą ir skanėstus. Jūsų gerumas yra pavyzdys visiems, be Jūsų mes niekaip, ačiū, kad esate ir taip mumis rūpinatės!

Ingridai Rugienei už pagalbą ieškant rėmėjų ir skanėstus. Labai džiaugiamės, kad esate su mumis!

Dariui ir Jovitai Dzedulioniams už labai saldų vizitą bei gerą laiką kartu.

Lazdijų duonos direktoriui Egidijui Jurkevičiui už labai skanius kepinius, kuriais džiaugėmės visos stovyklos metu.

UAB „Kaisa&Co” už dešreles, kurių užteko ir vaikams į namus.

Už finansinę paramą Grąžinos Buckiūnienės įmonei bei Aušrai Joniūnienei.

Bzz pica vadovui Tomui už labai skanią vakarienę.

Ritai už ledus!

Genutės uogienėms už saldų derlių!

Jolantai Kuzminienei iš UAB „Varėnos pienelis” už varškytę.

Rimai Povilaitienei už fantastišką mėsos produkciją!

Jolantai Birsėnienei už marinuotus agurkėlius!

Janinai Gobužienei už visokeriopą palaikymą ir skanias daržoves.

Jolantai Kokmanaitei už rūbelius vaikams bei daržoves!

Šie metai mums labai ypatingi, nes sulaukėme tiek daug geradarių, kurie neliko abejingi ir prisidėjo prie VšĮ „Gerumo rankos” iniciatyvų. Šypsomės, džiaugiamės ir visiems labai dėkojame.

Gera daryti gerą!