Dviračių žygis Birštone!

Paskutinį rugsėjo savaitgalį nepabijojome lietaus ir aplankėme itin gražias Lietuvos vietoves. Mūsų maršrutas Birštonas – Prienai – Nemajūnai – Birštonas siekė net 39 km! Jį įveikė net ir patys mažiausieji.

Šioje kelionėje ne tik gerėjomės gražiais vaizdais, bet ir susipažinome su dzūkų kultūra, o Nemajūnų bendruomenės patalpose vaišinomės tikromis dzūkiškomis bandomis! Visiems tai buvo nauji skoniai, o sužinoją receptą pabandysime pasigaminti ir kitų susitikimų metu.

Žinoma, ši kelionė nebūtų įvykusi be šauniųjų geradarių ir savanorių. Prieš kiekvieną kelionę mums didžiausias iššūkis – transportas. Kadangi savo transporto neturime, nuolat prašome savo draugų, kad paskolintų. Šį kartą mūsų savanoriai Milda ir Justas suorganizavo net su autobusėlius, kurie vežė ir vaikus ir dviračius. Taip pat mums visada padeda sesutės pranciškonės bei SoundsGood.lt komanda! Esate mūsų išgelbėtojai ir didžiausi geradariai.

Ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios kelionės. Dviračių žygis dalinai finansuojamas jaunimo reikalų departamentas prie SADM.

#geradarytigerą
#gerumorankos
#mūsųjaunimassportuoja
#šimtmečiojaunimas