Mūsų savanoriai

Simonas Dabrega

Savanoris nuo pat VšĮ „Gerumo rankos“ įkūrimo pradžios. Aktyviai dalyvaujantis mūsų užsiėmimuose, mylintis vaikus, draugiškas. Visada padedantis išspręsti techninius sunkumus. Sukūrė VšĮ „Gerumo rankos“ internetinę svetainę.

Rimas Kvasauskas

Entuziastingas nuolatinis VšĮ „Gerumo rankos” padėjėjas ir  „palaikytojas”. Laisvalaikį leidžiantis darbui su vaikais; skatina įvairias naujas iniciatyvas, suburbia jaunimą, nebijo iššūkių, draugiškas, jautrus, globėjiškas. Noriai dalinasi savo gyvenimiška patirtimi ugdant žmogaus socialines vertybes. Šūkis: viską daryti su meile. (perfr.Viską, ką darote, darykite su meile.1 Kor 16,14).

Fidelija Markūnienė

Fidelija visada prisideda prie VšĮ „Gerumo rankos“ iniciatyvų, veiklų bei projektų. Tai žmogus, kuris skatina ir aplinkinius daryti gerus darbus. Taip pat šios savanorės dėka mūsų organizacija turi nuostabių rėmėjų. Labai dėkojame už jos gerumą ir pagalbą mūsų veikloje.

Modestas Petrikas

Iliuzionistas, renginių vedėjas ir VšĮ „Gerumo rankos“ savanoris. Svarbiausiuose organizacijos renginiuose, stovyklose ir susitikimuose Modestas stebina neįtikėtinais magijos triukais.  Taip pat visuomet padeda atlikti nematomus darbus, kurie yra labai svarbūs, norint užtikrinti sklandžią organizacijos veiklą. Modestas nuoširdžiai bendrauja su vaikais, įkvepia savo gyvenimo pavyzdžiu.

Faustas Markūnas

Visų mylimas ir laukiamas savanoris. Faustas yra labai verslus jaunuolis, todėl savo patirtimi pasidalina su visais ir skatina siekti svajonių ir tikslų. Taip pat Faustas yra puikus DJ, todėl stovyklose pradžiugina diskotekomis, o renginiams dovanoja ne tik savo profesionalų darbą, bet ir aparatūrą. Faustas buvo labai svarbus savanoris Taize kelionės metu, nes padėjo vairuoti autobusėlius ir prižiūrėti jaunuolius.

Donatas Anušauskas

Labai džiaugiamės, kad Donatas prisijungė prie savanorių komandos. Jis puikus savanoris, kuriantis labai gerą nuotaiką ir turintis puikų muzikinį skonį. Tik Donatas užleidžia tokias linksmas vaikiškas daineles, pagal kurias dainuoja visi! Donatas su mumis buvo Taize, stovykloje, padėjo tvarkyti apleistus kapelius ir atlieka nematomus darbus. Donato dėka savo patalpose turime kompiuterį ir stalą. Ačiū Donatai, kuo dažniau mus aplankykite.

Gailė Damulevičiūtė

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto medicinos studentė, LSMU Studentų mokslinės draugijos narė, aktyvi, pareiginga, turinti daug idėjų asmenybė. Lankydamasi VšĮ „Gerumo rankos” susitikimuose visada sukuria gerą nuotaiką ir padeda vaikams pasiruošti biologijos atsiskaitymams, pataria medicininiais ir visais kitais iškilusiais klausimais. Gailė yra puikus pavyzdys visiems, nes sugeba suderinti sunkius mokslus ir hobius – keliones, kulinariją, savanorystę. Visada pasiruošusi pagelbėti vaikams su visu krepšiu tvarsčių, pleistrų ir šypsena nuraminimui susižeidus!

Sonata Zavadskytė

Vaikų mylima ir visada laukiama savanorė. Jos pagalba stovyklose yra neįkainojama, nes padeda pasiruošti veikloms, gaminti valgyti ir net nemėgstančius dainuoti paragina pabandyti. Sonata labai atsakinga, muzikali ir pareiginga. Labai džiaugiamės, kad Sonata dalyvauja visose mūsų organizuojamose stovyklose.

Laura Šiupieniūtė

Vytauto Didžioji universiteto, teisės mokslų studentė ir VšĮ „Gerumo rankos“ savanorė Laura nelieka abejinga įvairioms iniciatyvoms. Laura yra nuoširdi, darbšti ir mokanti bendrauti su vaikais. Jos pagalba išvykose ir renginiuose yra labai svarbi ir naudinga mūsų organizacijos veiklai.

Roberta Karkauskaitė

Šauni, šilta, jautri, draugiška asmenybė. Savanorišką pagalbą VšĮ „Gerumo rankos” teikė 2014m. organizuojamoje vasaros stovykloje –  – DIEVO SVAJONĖ“. Negailėdama savo laiko, dovanojo meilę mažiesiems, fotografavo, padėjo įgyvendinti programą. Pomėgiai: piešti, šokti, bendrauti su draugais, fotografuoti, laiką leisti su vaikais. Devizas: Gyventi šia diena.

Milena Tarasevičienė

VšĮ „Gerumo rankos” savanorė-fotografė. Visuomet atskuba į pagalbą: nesvarbu ar pyragus su vaikais kepti, ar šventę įamžinti, ar rėmėjų ieškoti. Tai kūrybinga, stilinga, bendraujanti savanorė, puiki mama.

Aistė Pabarškienė

Savanorišką pagalbą VšĮ „Gerumo rankos” teikė 2014m. organizuojamoje vasaros stovykloje – „AŠ – DIEVO SVAJONĖ“. Negailėdama laiko aktyviai įsijungė į veiklą, dalinosi pedagogine patirtimi, padėjo atlikti kūrybines užduotis, bei  mokė vaikus giesmių bei dainų. Rekomenduoja reikalingus specialistus įstaigos veiklai. Tai ,,Paparčio” pradinės mokyklos muzikos mokytoja, daugelio mokslinių darbų muzikos srityje autorė, muzikinių konkursų laureatė.