Finansinė parama

VšĮ „Gerumo rankos“ dirbdama su socialiai ir finansiškai remtinomis šeimomis, siekia mažinti problemas tiesiogiai veikiančius vaikų gyvenimus.  Mūsų darbas yra įgyvendinti ilgalaikius ir išliekančius sprendimus susijusius su būtiniausiais vaikų poreikiais, tokiais kaip; popamokinis užimtumas vaikams, socialinė, psichologinė ir finansinė pagalba šeimoms, parama maistu, įvairios akcijos ir edukacinės programos stokojantiems.

Siekdama šio kilnaus tikslo, VšĮ „Gerumo rankos“, projektus įgyvendina savanoriškomis paskatomis ir iš rėmėjų paaukotomis lėšomis. Visus gautus savanoriškus įnašus mes naudojame išmintingai ir esame novatoriškiausia ne pelno siekianti organizacija Lietuvoje. Visa finansinė pagalba bus panaudota taupiai, sprendžiant ir siekiant socialiai remtinų šeimų įgalinimo; kuriamos krikščioniškas vertybes puoselėjančios vaikų stovyklos, teikiama psichologinė ir finansinė pagalba tėvams, rengiami savaitgaliniai užsiėmimai su vaikais, išvykoms ir kt.

Šiandien Jums siūlome Investuoti į Ateitį! Net mažiausias Jūsų indėlis mums yra labai svarbus ir reikalingas. Prisidėkite prie jaunimo ugdymo, kuris gali atrasti teisingą gyvenimo kelią, tapti sąžiningais, bendruomeniškais ir darbščiais piliečiais!

Galite paaukoti tiesioginiu mokėjimo pavedimu, nurodydami šiuos rekvizitus:

  1. Gavėjas: VšĮ „Gerumo rankos“
  2. Gavėjo kodas: 303104701
  3. Sąsk. Nr.: LT 62 7300 0101 3618 5388
  4. Bankas: Swedbank
  5. Mokėjimo paskirtis: Parama

Ačiū Jums!