gabriele_markunaite

Gabrielė Markūnaitė

tvirta, neeilinė jaunimo vadovė pasiruošusi atiduoti savo brangų laiką ir jėgas dėl VšĮ Gerumo rankų jaunimo! Aktyvi, linksma, pilna idėjų, minčių, gerų darbų ir nuostabių receptų, kuriais visi mėgaujasi susitikimų metu. Ji - visada pasiruošusi padėti, padaryti, pasakyti, pabarti ir  užjausti!  Gabrielė Vytauto Didžiojo universitete yra įgijusi politikos mokslų bakalauro laipsnį ir Šiuolaikinės Europos politikos magistro laipsnį, o Erasmus studijų galimybėmis pasinaudojo net tris kartus. Nuolat lanko seminarus ir mokymus susijusius su jaunimo politika, NEET jaunuoliais, atviru darbu su jaunimu. Yra sau išsikėlusi tikslą aplankyti daugiau šalių nei yra metų.

sese_donata

Aistė Tėvelytė sesė Donata FDCJ

žmogus, nepaisantis ribos tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo. Socialinės pedagogikos magistrė. Tai ypač šiltas, atviras, draugiškas, mylintis žmogus. Mėgsta važinėti dviračiu, sportuoti, šokti, bėgioti, krikščioniškus ir veiksmo filmus pažiūrėti. Groja, gieda, kuria giesmes, klauso lengvo roko, netgi neria vašeliu. Ses. Donata - puikus pavyzdys kiekvienam žmogui, nes napailsdama savo gyvenimu spinduliuoja žinią apie žmogaus orumą, vertingumą ir panašumą į Kūrėją.

jurgita_sabeckyte

Jurgita Sabeckytė

verslininkė, keturių vaikų SUPER mama. Geriausiai Jurgitą apibūdinantys žodžiai – darbštumas, konkretumas, nuoširdumas bei gerumas. Tai VšĮ „Gerumo rankos“ narė, kuri visada viską suspėja, sugeba puikiai organizuoti įvairias veiklas. Jos gerumas ir iniciatyvumas labai padeda organizacijos veiklai ir plėtrai. Jurgita yra atsakinga už organizacinius darbus, bendravimą su šeimomis bei projektinę veiklą. Mokėsi  Kauno Santaros gimnazijoje, studijavo VUKHF bakalaurą ir KTU IR Vytauto Didžiojo universitete įgijo Magistro laipsnį.

pijus_kuzma

Pijus Kuzma

ryžtingas, organizuotas, verslus, nuolat tobulėjantis ir siekiantis aukščiausių rezultatų. Tobulėjimas - jo variklis, spartus augimas darbe, seminarai, knygos, kelionės – tai dar ne viskas, nes jaunam vyrui imponuoja ir kūno galimybių plėtimas, tai jis realizuoja bėgdamas maratoną. Pijus turėdamas itin daug įsipareigojimų darbe, savo laisvalaikį skiria VšĮ Gerumo rankos jaunimui. Taip pat atsakingai vykdo atviros jaunimo erdvės patalpų priežiūros darbus. Kauno Technologijos universitete Pijus yra įgijęs matematikos bakalauro ir magistro laipsnius.

alvija_dabregiene

Alvija Dabregienė

mėgsta skaičiukus, fiziką ir su tuo susijusius reiškinius – įvairius su gamtos mokslais susijusius triukus. Studijavo fiziką Kauno technologijos universitete ir pedagogiką Vytauto didžiojo universitete. Taip pat nuolat lanko seminarus ir mokymus apie darbą su jaunimu. Nuo paauglystės organizuoja stovyklas jaunuoliams. Yra aktyvi VšĮ Gerumo rankos organizacijos narė ir dviejų berniukų mama. Organizuoja išvykas ir renginius. Savo profesinėje veikloje neįspraudžia savęs į rėmus ir nuolat tobulėja.