top of page
20231229_102648.jpg
Apie Mus: Team Members
20230511_205441.jpg

Alvija Dabregienė

VšĮ „Gerumo rankos“ organizacijos vadovė

 

Suprasdama ir matydama, kad šviesi Lietuvos ateitis priklauso nuo ateinančios kartos ugdymo, nuolat ieško sprendimo būdų kaip motyvuoti jaunimą, ieško galimybių sudaryti sąlygas jaunimui būti aktyvia visuomenės dalimi, plėtoti veiklas, skirtas jaunimo situacijai gerinti.

 

Organizuoja išvykas ir renginius, stovyklas. Savo profesinėje veikloje neįspraudžia savęs į rėmus ir nuolat tobulėja, lanko seminarus ir mokymus apie darbą su jaunimu.

20231017_102818.jpg

Jurgita Sabeckytė

VšĮ „Gerumo rankos“ jaunimo darbuotoja, savanorių kuratorė

 

Apibūdinantys žodžiai – darbštumas, konkretumas, nuoširdumas bei gerumas. Visada viską suspėja, sugeba puikiai organizuoti įvairias veiklas. Jos gerumas ir iniciatyvumas labai padeda organizacijos veiklai ir plėtrai.

 

Atsakinga už organizacinius darbus, bendravimą su šeimomis bei projektinę veiklą, savanorystės ir verslumo skatinimą. Taip pat dirba pagal Jaunimo darbuotojo akreditaciją.. 

received_1496688317792493.jpeg

Aistė Tėvelytė (sesuo Marija Donata nuo Švnč. Trejybės)

VšĮ „Gerumo rankos“ socialinė darbuotoja

Groja, gieda, kuria giesmes, klauso įvairios muzikos, mėgsta gaminti atvirukus, sportuoti ir šokti. Šiuo metu ji turi svajoja įsteigti kaimo vasaros sodybą jaunimui. Taip pat domisi gamtine sodininkyste – daržininkyste ir ekologija. Norėdama užfiksuoti Kūrėjo sukurtą gamtos grožį ji dažną savo laisvalaikį praleidžia su foto aparatu rankoje.

 

Puikus pavyzdys kiekvienam, nes savo kasdienybėje spinduliuoja žinią apie žmogaus begalinę vertę ir panašumą į Kūrėją.

20231017_162106.jpg

Neringa Lazauskienė

VšĮ „Gerumo rankos“ koučerė, jaunimo pagalbos specialistė

20231017_132401.jpg

Kamilė Kilė

VšĮ „Gerumo rankos“ jaunimo darbuotoja, marketingo specialistė

Vaikystėje visada svajojo dirbti su vaikais ir jaunimu. Šiuo metu didžiąją laiko dalį tai ir daro: organizuoja veiklas jaunimui, jas įgyvendina. Marketingo specialybė labai mylima ir taip pat įgyvendinama organizacijoje per projektus, socialinius tinklus. Labai myli keliones, žmones, gerą poilsį, gamtą ir miškus. O prie jūros išvis širdis atsigauna. Raktiniai žodžiai: tiksli, įžvalgi, kūrybiška.

bottom of page