top of page
Mūsų savanoriai

Aistė

Mėgstu skaityti knygas, domiuosi psichologija ir kontraversiškomis temomis. Bendravimas su žmonėmis ir kitų nuomonių išklausymas mano viena iš didžiausių aistrų.

Vilma Blaževičiūtė

intravertė, gyvūnus, gamtą ir daug veiklų vienu metu, mėgstantis žmogus. Stengiasi visada iš gyvenimo pasiimti kuo daugiau galimybių. Šiuo metu baiginėja socialinio darbo studijas. Pasirinkti šią studijų kryptį padėjo visa turima patirtis, kurią įgijo būdama mokinių tarybos narė, savanorystės, konkursų, konferencijų, neformalaus švietimo, metu. Tai žmogus, kuris turi kur tobulėti ir jau nekantrauja toliau plėsti savo akiratį, išbandyti kažką naujo, pažinti dar daugiau žmonių!

Faustas Markūnas

visų mylimas ir laukiamas savanoris. Faustas yra labai verslus jaunuolis, todėl savo patirtimi pasidalina su visais ir skatina siekti svajonių ir tikslų. Taip pat Faustas yra puikus DJ, todėl stovyklose pradžiugina diskotekomis, o renginiams dovanoja ne tik savo profesionalų darbą, bet ir aparatūrą. Faustas buvo labai svarbus savanoris Taize kelionės metu, nes padėjo vairuoti autobusėlius ir prižiūrėti jaunuolius.

Fidelija Markūnienė

Fidelija visada prisideda prie VšĮ „Gerumo rankos“ iniciatyvų, veiklų bei projektų. Tai žmogus, kuris skatina ir aplinkinius daryti gerus darbus. Šios savanorės dėka mūsų organizacija turi nuostabių rėmėjų. Labai dėkojame už jos gerumą ir pagalbą mūsų veikloje.

Milena Tarasevičienė

VšĮ „Gerumo rankos” savanorė-fotografė. Visuomet atskuba į pagalbą: nesvarbu ar pyragus su vaikais kepti, ar šventę įamžinti, ar rėmėjų ieškoti. Tai kūrybinga, stilinga, bendraujanti savanorė bei puiki mama.

Airidas

...

Rita Vainorytė

medicinos pirmo kurso studentė. Dievina gaminti maistą, eksperimentuoti su naujais receptais. Gyvenimo tikslas - svajoja kada nors nuvykti į Kiniją, išmokti prancūzų kalbą ir sugebėti groti pianinu. Gyvena pagal ,,zero-waste” gyvenimo būdą ir, viliasi, kad tokiu būdu bent kiek prisidės prie planetos išsaugojimo. Taip pat, nė dienos negali ištverti be muzikos: mėgsta šokti, niūniuoti pagal ritmą, išbandyti naujus žanrus ir dainas iš skirtingų laikotarpių. Gyvenimo moto: ,,nulla regula sine exceptione (nėra taisyklės be išimties).“

Modestas Petrikas

iliuzionistas, renginių vedėjas ir VšĮ „Gerumo rankos“ savanoris. Svarbiausiuose organizacijos renginiuose, stovyklose ir susitikimuose Modestas stebina neįtikėtinais magijos triukais. Taip pat visuomet padeda atlikti nematomus darbus, kurie yra labai svarbūs, norint užtikrinti sklandžią organizacijos veiklą. Modestas nuoširdžiai bendrauja su vaikais, įkvepia savo gyvenimo pavyzdžiu.

Laura Šiupieniūtė

Vytauto Didžioji universiteto, teisės mokslų magistrė ir VšĮ „Gerumo rankos“ savanorė Laura nelieka abejinga įvairioms iniciatyvoms. Laura yra nuoširdi, darbšti ir mokanti bendrauti su vaikais. Jos pagalba išvykose ir renginiuose yra labai svarbi ir naudinga mūsų organizacijos veiklai.

Emilija

...

Donatas Anušauskas

Labai džiaugiamės, kad Donatas prisijungė prie savanorių komandos. Jis puikus savanoris, kuriantis labai gerą nuotaiką ir turintis puikų muzikinį skonį. Tik Donatas užleidžia tokias linksmas vaikiškas daineles, pagal kurias dainuoja visi! Donatas su mumis buvo Taize, stovykloje, padėjo tvarkyti kapelius ir atlieka nematomus darbus. Donato dėka savo patalpose turime kompiuterį ir stalą.

Simonas Dabrega

Savanoris nuo pat VšĮ „Gerumo rankos“ įkūrimo pradžios. Aktyviai dalyvaujantis mūsų užsiėmimuose, mylintis vaikus, draugiškas. Visada padedantis išspręsti techninius sunkumus. Sukūrė VšĮ „Gerumo rankos“ internetinę svetainę.

Roberta Karkauskaitė

Šauni, šilta, jautri, draugiška asmenybė. Savanorišką pagalbą VšĮ „Gerumo rankos” teikė 2014m. organizuojamoje vasaros stovykloje - “AŠ - DIEVO SVAJONĖ“. Negailėdama savo laiko, dovanojo meilę mažiesiems, fotografavo, padėjo įgyvendinti programą. Pomėgiai: piešti, šokti, bendrauti su draugais, fotografuoti, laiką leisti su vaikais. Devizas: Gyventi šia diena.

bottom of page