top of page
Mūsų savanoriai

Kotryna

jauna, energinga mergina. Organizacijos VšĮ ,,Gerumo rankos“ veikloje dalyvauja nuo 2020 m. pradžios. Kotrynai pasiryžti savanoriauti prireikė nemažai pastangų, kadangi iš prigimties yra nedrąsi ir nežinojo, ar pavyks užmegzti kontaktą su centro lankytojais bei savanoriais. Ir visgi, yra laiminga pasirinkusi būtent šią organizaciją, nes teko išlipti iš savo komforto zonos ir susipažinti bei pabendrauti su įvairiausiais žmonėmis, be to, kaip niekad gerai, išmoko žaisti ,,Uno“.

Rita Vainorytė

medicinos pirmo kurso studentė. Dievina gaminti maistą, eksperimentuoti su naujais receptais. Gyvenimo tikslas - svajoja kada nors nuvykti į Kiniją, išmokti prancūzų kalbą ir sugebėti groti pianinu. Gyvena pagal ,,zero-waste” gyvenimo būdą ir, viliasi, kad tokiu būdu bent kiek prisidės prie planetos išsaugojimo. Taip pat, nė dienos negali ištverti be muzikos: mėgsta šokti, niūniuoti pagal ritmą, išbandyti naujus žanrus ir dainas iš skirtingų laikotarpių. Gyvenimo moto: ,,nulla regula sine exceptione (nėra taisyklės be išimties).“

Modestas Petrikas

iliuzionistas, renginių vedėjas ir VšĮ „Gerumo rankos“ savanoris. Svarbiausiuose organizacijos renginiuose, stovyklose ir susitikimuose Modestas stebina neįtikėtinais magijos triukais. Taip pat visuomet padeda atlikti nematomus darbus, kurie yra labai svarbūs, norint užtikrinti sklandžią organizacijos veiklą. Modestas nuoširdžiai bendrauja su vaikais, įkvepia savo gyvenimo pavyzdžiu.

Laura Šiupieniūtė

Vytauto Didžioji universiteto, teisės mokslų magistrė ir VšĮ „Gerumo rankos“ savanorė Laura nelieka abejinga įvairioms iniciatyvoms. Laura yra nuoširdi, darbšti ir mokanti bendrauti su vaikais. Jos pagalba išvykose ir renginiuose yra labai svarbi ir naudinga mūsų organizacijos veiklai.

Aistė Pabarškienė

Savanorišką pagalbą VšĮ „Gerumo rankos” teikė 2014m. organizuojamoje vasaros stovykloje – „AŠ - DIEVO SVAJONĖ“. Negailėdama laiko aktyviai įsijungė į veiklą, dalinosi pedagogine patirtimi, padėjo atlikti kūrybines užduotis, bei mokė vaikus giesmių bei dainų. Rekomenduoja reikalingus specialistus įstaigos veiklai. Tai ,,Paparčio” pradinės mokyklos muzikos mokytoja, daugelio mokslinių darbų muzikos srityje autorė, muzikinių konkursų laureatė.

Kotryna Kerpytė

medicinos studentė, slidžių, sūrelių, pasivaikščiojimo, kelionių, „Vaikštančių numirėlių“, „Kostiumuotųjų“ fanė. Pats sunkiausias dalykas prieš įsitraukiant į savanorystę buvo mintys galvoje: „ar pavyks suderinti su studijomis?“, „ar nebus laisvalaikio suvaržymo?“, „ar mano pagalbos jiems tikrai reikia?“, „kaip aš galėčiau prisidėti?“ Tačiau savanorio savybės Kotryną skatino pamėginti. Kaip pati Kotryna sako: ,,Nuo pat pradžių tikrai nemaniau, kad ištversiu ilgiau nei mėnesį, nesuderinsiu su gyvenimu, nesutarsiu su vaikais, palūšiu ir viską mesiu. Tačiau įvyko priešingai, man atsiranda daugiau laiko nei prieš tai buvo (išmokau susidėlioti prioritetus), patinka būti su vaikais, mokytis iš jų.“

Donatas Anušauskas

Labai džiaugiamės, kad Donatas prisijungė prie savanorių komandos. Jis puikus savanoris, kuriantis labai gerą nuotaiką ir turintis puikų muzikinį skonį. Tik Donatas užleidžia tokias linksmas vaikiškas daineles, pagal kurias dainuoja visi! Donatas su mumis buvo Taize, stovykloje, padėjo tvarkyti kapelius ir atlieka nematomus darbus. Donato dėka savo patalpose turime kompiuterį ir stalą.

Simonas Dabrega

Savanoris nuo pat VšĮ „Gerumo rankos“ įkūrimo pradžios. Aktyviai dalyvaujantis mūsų užsiėmimuose, mylintis vaikus, draugiškas. Visada padedantis išspręsti techninius sunkumus. Sukūrė VšĮ „Gerumo rankos“ internetinę svetainę.

Roberta Karkauskaitė

Šauni, šilta, jautri, draugiška asmenybė. Savanorišką pagalbą VšĮ „Gerumo rankos” teikė 2014m. organizuojamoje vasaros stovykloje - “AŠ - DIEVO SVAJONĖ“. Negailėdama savo laiko, dovanojo meilę mažiesiems, fotografavo, padėjo įgyvendinti programą. Pomėgiai: piešti, šokti, bendrauti su draugais, fotografuoti, laiką leisti su vaikais. Devizas: Gyventi šia diena.

Vilma Blaževičiūtė

intravertė, gyvūnus, gamtą ir daug veiklų vienu metu, mėgstantis žmogus. Stengiasi visada iš gyvenimo pasiimti kuo daugiau galimybių. Šiuo metu baiginėja socialinio darbo studijas. Pasirinkti šią studijų kryptį padėjo visa turima patirtis, kurią įgijo būdama mokinių tarybos narė, savanorystės, konkursų, konferencijų, neformalaus švietimo, metu. Tai žmogus, kuris turi kur tobulėti ir jau nekantrauja toliau plėsti savo akiratį, išbandyti kažką naujo, pažinti dar daugiau žmonių!

Faustas Markūnas

visų mylimas ir laukiamas savanoris. Faustas yra labai verslus jaunuolis, todėl savo patirtimi pasidalina su visais ir skatina siekti svajonių ir tikslų. Taip pat Faustas yra puikus DJ, todėl stovyklose pradžiugina diskotekomis, o renginiams dovanoja ne tik savo profesionalų darbą, bet ir aparatūrą. Faustas buvo labai svarbus savanoris Taize kelionės metu, nes padėjo vairuoti autobusėlius ir prižiūrėti jaunuolius.

Fidelija Markūnienė

Fidelija visada prisideda prie VšĮ „Gerumo rankos“ iniciatyvų, veiklų bei projektų. Tai žmogus, kuris skatina ir aplinkinius daryti gerus darbus. Šios savanorės dėka mūsų organizacija turi nuostabių rėmėjų. Labai dėkojame už jos gerumą ir pagalbą mūsų veikloje.

Milena Tarasevičienė

VšĮ „Gerumo rankos” savanorė-fotografė. Visuomet atskuba į pagalbą: nesvarbu ar pyragus su vaikais kepti, ar šventę įamžinti, ar rėmėjų ieškoti. Tai kūrybinga, stilinga, bendraujanti savanorė bei puiki mama.

bottom of page