top of page

Eurodesk Lietuva

VšĮ „Gerumo rankos“ yra Eurodesk Lietuva atstovas Kauno mieste! Organizuotame renginyje susirinkę dalyviai turėjo galimybę išgirsti apie mobilumo galimybes jaunimui. Renginys prasidėjo „Eurodesk Lietuva“ sukurtu „Jenga“ žaidimu, kurio dėka buvo suteikta gyvoji konsultacija, informacija apie „Eurodesk Lietuva“ ir atsakymai į jaunimo užduodamus klausimus.

Savęs ieškantiems jauniems žmonės tarp daugybės įvairių interneto portalų surasti jiems atktualią informaciją gali būti gan sudėtinga. Atkreipiant dėmesį į tai dalyviai buvo supažinti ir informuoti apie „Eurodesk Lietuva“ veiklą, jaunimui skirtas finansuojamas programas, naujausią portalą - žinauviska.lt, kuriame gali ieškoti, jiems aktualios informacijos apie savanorystę užsienyje ir Lietuvoje, stažuotes, studijas bei darbo galimybes.

Klausti ir nebijoti yra labai svarbu ir reikalinga norint įgyvendinti tikslus, todėl labai tikimės, jog renginys buvo aktualus ir dalivavusieji pasinaudos išgirsta informacija bei jiems skirtomis galimybėmis.
68 views
bottom of page