top of page

Neatrasto mokslo pamokėlės

Rugpjūčio mėn. vyko neatrasto mokslo pamokėlės.

Ar Jums kada nors teko būti tikroje mokslinėje laboratorijoje? Gyvai stebėti kaip atliekami eksperimentai ir net pačiam jų imtis?! Mokslo dienos veiklos kaip tik tai leido išbandyti! Jaunimas dalyvavęs "Mokslo dienos" užsiėmimuose buvo supažindintas su įvairiomis medžiagomis -sausu ledu, soda, citrinos rūgštimi-, patys darydami eksperimentus galėjo suprasti, koks yra medžiagų veikimo principas, kas vyksta, kai jas sumaišome, kuo jos naudingos ar net kuo gali būti pavojingos.

Buvo nepamiršta ir linksmoji mokslo pusė! Maišant medžiagas buvo sukurti lietaus šniokštimo garsai, spalvų iliuzijos piene, gaminamos tikrų tikriausios šviečiančios lavos lempos ir net bandymai pradurti balionus jų nesusprogdinus! Įspūdingiausia dalis - sauso ledo eksperimentai! Kas yra sausas ledas bei ką galime padaryti naudodami jį? Visi atsakymai buvo suteikti leidžiantis į sauso ledo eksperimentus - pradedant pažintimi su sausu ledu, pučiant balionus ar net išbandžius sauso ledo ir kokakolos bombą!

Mokslo dienos eksperimentai tik dar kartą įrodė, jog mokslas gali būti ne tik naudingas, reikalingas, bet ir įdomus! Nebijokime kliautis mokslu norint smagiai ir įdomiai praleisti laiką!

Reginius finansuoja Kauno miesto savivaldybė.


111 views
bottom of page