Birželio 1-oji: vaikų gynimo diena!

Vasaros pradžia buvo tikrai įsimintina ir gražiais darbais paminėjome vaikų gynimo dieną. Taip pat šią dieną atidarėme mūsų dieninių vasaros stovyklų maratoną, finansuojamą Kauno miesto savivaldybės iš iniciatyvos Kaunui programos.

Susitikę su Kauno mokyklų moksleiviais ruošėme programą ir saldumynus Apuolės vaikų globos namų auklėtiniams. Kepėme keksiukus, pjaustėme arbūzą, ruošėme spalvingus balionus likimo nuskriaustiems vaikams.

Taip pat džiaugiamės galėdami pasidalinti vienos iš dalyvių mintimis apie išvyką: ,,Grižus i6 “Apuolės” globos namų su savimi parsivežiau daug įspūdžių. Buvo ir liūdna ir linksma. Visų pirmą džiaugiuosi, kad yra tokia įstaiga, kuri gali pasirūpinti tokiais žmonėmis. Ir noriu padėkoti šios įstaigos darbuotojams, kurie dirba tokį sunkų darbą. Linksma dėl to, kad mes galim padaryti pramogą vien nuvažiuojant ir nuvežant nedidelių lauktuvių. Iš pradžių net nepagalvojau, kad paprastas balionas gali suteikti tiek džiaugsmo. Bet ten apsilankius supratau, kad reikia vertinti mažiausias vertybes, nes jos daugiau niekada gali nepasikartoti. Kaip gera būti sveikam, protingam, laimingam, turėti šeimą ir gerus draugus.”

Dėkojame visiems, kurie pradėjo lankyti mūsų organizuojamus susitikimus ir pažadame, kad ši vasara kupina įspūdžių, naujovių ir naujos patirties!

Pradeda vasarą savo šūkiu – gera daryti gerą!

#gerumorankos #šimtmečiojaunimas #savanorsyteveža