Tinklinis ir magiška pažintis su Kaunu!

Šiandien, liepos 11 d. ,turėjo būti eilinė tinklinio diena, tačiau visi kartu šiek tiek “paturbinome” programą ir mėgavomės ne tik puikiu oru, bet ir žymiausiomis Kauno vietomis.

Iš pačio ryto viešuoju transportu vykome prie Žalgirio arenos žaisti tinklinį. Mūsų šaunioji savanorė Ina mokė mažiausius servuoti ir atmušti kamuolį. Taip pasiskirstę komandomis žaidėme kol nebeturėjome jėgų. Taip pat sulaukėme svečių iš Kauno miesto savivaldybės, kurie mūsų vasaros užsiėmimus išrinko vienus įdomiausių Kauno mieste ir visai netrukus pasidalinsime filmuku apie mūsų veiklą.

Po intensyvaus mačo turėjome grįžti į parapijos namus, tačiau vaikai pasvajojo, kad norėtų papietauti picerijoje, tad vadovės išgirdo jų norą ir visi kartu nuvyko Pas Paolo į piceriją. Ten mus labai nuoširdžiai ir svetingai priėmė visas kolektyvas. Labai jiems dėkojame už visas saldžias vaišes ir labai labai skanias picas.

Taip pat šiandien mus aplankė iliuzionistas Modestas Petrikas, kuris stebino savo magiškais triukais bei noriai atsakinėjo į vaikų klausimus apie savo profesiją.

Visi kartu nusprendėme, kad turime apžiūrėti taip Kauno miestą išgarsinusį Laisvės karį, todėl mėgaudamiesi geru oru nuvykome iki Kauno pilies. Ten patys mažiausieji pamatę pilį labai norėjo joje ir apsilankyti, o ten sužinojome, kad mūsų grupei įėjimas nieko nekainuos. Šiandien sutikome itin daug geraširdžių žmonių, kurie taip pat prisidėjo prie vaikų vasaros užimtumo.

Grįžę į parapijos namus dar pasistiprinome ir pagaliau sutvarkėme su pačiais ištvermingiausiais vaikais mums dovanotus rūbus. Dauguma vaikai išsidalino ir parsinešė namo, tačiau taip pat liko itin daug rūbų suaugusiems. Jei kas žino kam jie praverstų – mielai perduosime.

Ačiū visiems, kurie šią dieną buvo su mumis. Super gera daryti gerą!

#gerumorankos #iniciatyvosKaunui