Gerumo diena 2019

Saulėtą balandžio 17 d. popietę VšĮ „Gerumo rankos“ jaunimas ( 25 jaunuoliai ir 5 savanoriai-vadovai) sudalyvavo Pagalbos namuose tarnybos organizuotoje gerumo akcijoje „Praktinio gerumo diena 2019“, aplankė vienišus senolius namuose.

Jaunimas tapo savanoriais vienai dienai ir išdrįso padovanoti tą dieną kitam, atlikdami gerumo darbus. Prieš tai buvo ruoštasi seneliams mini dovanėlės, pačių vaikų numarginti kiaušiniai didžiajai šventei.

VšĮ „Gerumo rankos“ savanoriaujantis jaunimas buvo susiskirstytas į grupeles ir iškeliavo pas vienišus, senus ir/ar sergančius senelius – padėjo pasiruošti Šv. Velykoms. Padėjo namų ruošoje, įkvėpė žmonėms tikėjimo ir vilties ir šnekučiavosi apie artėjančias Šv. Velykas, pasidalino šventine nuotaika ir savo gamybos margučiais.

Seneliams svarbiausia buvo jog juos kažkas aplankė, skyrė dėmesio ir tiesiog šiltai bendravo. Kaip vienas iš aplankytojų minėjo „Ačiū Jums už viską, bet labiausiai noriu padėkoti, jog apsilankėte pas mane ir leidote pasijusti nebe vienišu ir reikalingu“. Patys jaunuoliai padarę gerą darbą iš senelių namų išėjo su geromis emocijomis ir naujais potyriais.

Pargrįžusių jaunuolių Pagalbos namų tarnyba laukė su vaišių stalu. Taip pat, už atliktus gerus darbus jaunuoliai gavo pažymėjimus ir laukė staigmena! Buvo suorganizuota filmo peržiūra su taip jaunimui mėgstamais čipsais ir cola 🙂

Dar kartą AČIŪ gausiai susirinkusiam jaunimui, kad nepatingėjo ir sudalyvavo tokioje gerumo alcijoje! Taip pat AČIŪ tariame už dalinį projekto finansavimą Kauno miesto savivaldybei!

„Gera daryti gerą!“