Savanorystės mokymai

Šiandien, gegužės 29 d., pas mus vyko savanorystės mokymai, tęsdami projektą #Mokyklųkovos’19 kvietėme jaunuolius susipažinti su organizacija VšĮ Vaikų linija bei sužinoti apie savanorystės galimybes. Labai dėkojame Austėjai Makulavičienei už išsamų ir labai naudingą pristatymą. Sužinojome, kad vaikų linijos savanoriai ne tik bendrauja su vaikais, tačiau sprendžia itin opias smurto ir savižudybės problemas. Įsitraukia į diskusijas buvo apdovanoti įvairiomis dovanomis!

Dėkojame mūsų savanoriai Kamilei, kuri paruošė idomių užduočių, susijusių su savanoryste. Kiekvienas pasidalijo savo savanoriška patirtimi ir papasakojo kaip padėjo savanorystė patobulinti kompetencijas.

Taip pat pasidžiaugėme gautu FIMBA medaliu, kurį perdavė krepšinio veteranas Vitoldas Masalskis. Tai labai svarbus apdovanojimas ir įvertinimas mūsų savanoriams. Labai džiaugiamės, kad turėjome galimybę prisidėti prie tokio renginio.

Labai norime pasidžiaugti, kad turėjome itin ekologiškus ir sveikuoliškus pietus. Kalakutieną ir daržoves įsigijome iš ūkininkų, kurie tiekia labai šviežią produkciją. Buvo tikras skanumėlis!

O savanorystė iš tiesų veža!!! Dar kartą AČIŪ gausiai susirinkusiam jaunimui, kad nepatingėjo ir sudalyvavo! Taip pat AČIŪ tariame už dalinį projekto finansavimą Kauno miesto savivaldybei!