Kas mes esame

Mūsų komanda susibūrė tam, kad galėtų padėti vaikams ir jų šeimoms sėkmingai integruotis į visuomenę. Matydami mus supančias problemas, nusprendėme ieškoti įvairių sprendimo būdų. Vasaros metu daugumai vaikų trūksta užimtumo, todėl pirmasis mūsų tikslas – nemokamos stovyklos, kurių metu moksleiviai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir lanko įvairius užsiėmimus bei pamokėles, kurios turi išliekamąją vertę.

VšĮ „Gerumo rankos“ – organizacija, dirbanti su jaunimu, vaikų užimtumu, skatiname ir remiame įvairias popamokines veiklas. Mūsų Vizija – vaikų neformalus ugdymas, socialinė pagalba siekiant sėkmingos integracijos į visuomenę, savanorystės skatinimas. Misija – padėti vaikams, jaunimui ir jų tėvams pasirinkti teisingą gyvenimo kelią, remiantis krikščioniškomis vertybėmis.

Siekiame ugdyti jaunimą skatinant savonorystę. Tai labai svarbus veiksnys šiuolaikinėje visuomenėje ir vienas svarbiausių tikslų mūsų veikloje. Norime išmokyti vaikus vadovautis vertybe „Gera daryti gera !“.

VšĮ „Gerumo rankos” komanda!

 • Jurgita Sabeckytė
  Geriausiai Jurgitą apibūdinantys žodžiai – darbštumas, konkretumas, nuoširdumas bei gerumas. Tai VšĮ „Gerumo rankos“ narė, kuri visada viską suspėja, sugeba puikiai organizuoti įvairias veiklas bei yra tikra SUPER mamytė. Jos gerumas ir iniciatyvumas labai padeda organizacijos veiklai ir plėtrai. Jurgita yra atsakinga už organizacinius darbus, bendravimą su šeimomis ir vaikais ir projektinę veiklą. Mokėsi  Kauno Santaros gimnazijoje, studijavo VUKHF bakalaurą ir KTU IR Vytauto Didžiojo universitete įgijo Magistro laipsnį.

 

 • Aistė Tėvelytė  sesė Donata FDCJ
  Tai žmogus, nepaisantis ribos tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo. Negailėdama savo laiko dirba su Žaliakalnio dienos centro vaikais, važiuoja į ekskursijas, stovyklas. Ji ne tik pati gilina tikėjimą, bet ir puoselėja dvasines žmonių vertybes, vykdo sielovadinę veiklą. Tai ypač šiltas, atviras, draugiškas, mylintis žmogus. Mėgsta važinėti dviračiu, sportuoti, šokti, bėgioti, krikščioniškus ir veiksmo filmus pažiūrėti. Groja, gieda, kuria giesmes, klauso lengvo roko, netgi neria vašeliu. Ses. Donata – puikus pavyzdys kiekvienam žmogui, nes napailsdama savo gyvenimu spinduliuoja žinią apie žmogaus orumą, vertingumą ir panašumą į Kūrėją.

 

 • Pijus Kuzma
  Kilęs iš Kauno, augo ir brendo Mažojoje Lietuvoje, aukštojo išsilavinimo siekti vėl sugrįžo į Laikinąją Sostinę.
  Tiksliai nėra žinoma ar Pijus (vardo reikšmė: lot. pamaldus, dievobaimingas) visuomet geros nuotaikos ir pilnas Gyvenimo džiaugsmo, dėl savo paties glaudaus santykio su Dievu ar dėl artimųjų maldų. Pijaus ryžtingumas ir veržlumas žinomas visiems jį geriau pažįstantiems. Tobulėjimas – jo variklis, spartus augimas darbe, seminarai, knygos – tai dar ne viskas, jaunam vyrui imponuoja ir kūno galimybių plėtimas, tai jis realizuoja bėgdamas maratoną.

 

 • Gabrielė Markūnaitė
  Gabrielė-  tvirta, neeilinė vadovė pasiruošusi atiduoti savo brangų laiką ir jėgas dėl Gerumo rankų vaikų! Visus, visada prabudinanti ryte ir įkvėpianti padaryti ką nors gero! Aktyvi, linksma, pilna idėjų, minčių ir gerų darbų ir nuostabių receptų, kuriais mėgaujamės susitikų metu. Ji – visada pasiruošusi padėti, padaryti, pasakyti, pabarti ir  užjausti! Šiuo metu Gabrielė siekia įgyti magistro laipsnį, šiuolaikinės Europos politikos srityje, o tyrimus atlieka susijusius su jaunimo politikos plėtra. Taip pat Gabrielė dirba renginių organizatore, koordinatore ir vedėja, todėl jai puikiai sekasi planuoti VšĮ „Gerumo rankos“ renginius. Organizacijoje Gabrielė užima administratorės pareigas, todėl visi norintys bendradarbiauti, padėti vaikams ar paprašyti pagalbos, galite nevaržomai susisiekti su Gabriele.

 

 • Alvija Dabregienė
  Mėgstamiausias sportas – bėgimas, bėgimas, bėgimas ir bėgimas. Šią sporto šaką pamėgo ne tik jos vyras Simonas ir sūnelis Jonas, bet ir mes visi, nes Alvija užkrečiantis žmogus. Kas būsite šalia jos – greitai užsikrėsite sportu , bet tai nekenksminga ir labai smagu. Jūs būsite geresnės nuotaikos,turėsite palaikymo komandą ir puikią fizinę formą. Alvija taip pat mėgsta skaičiukus, fiziką ir su tuo susijusius reiškinius – įvairius su fizikiniais reiškiniais susijusius triukus. Ji ne tik įtraukiantis, bet ir suburiantis žmogus. Esame jai dėkingi už organizacinius jos gabumus mūsų komandoje. Alvija – linksma ir palaikanti asmenybė. Jei jums reikės palaikymo jūsų naujoms idėjoms, sumanymams ar beprotiškoms vizijoms – rekomenduojame Alvijos palaikantį žvilgsnį, žodį ir tuojau pat planuojamus veiksmus. Būnant šalia jos apima jausmas, kad tuojau išsipildys viskas, apie ką svajoji. Pastebėjome, kad Alvija brangina savo artimuosius, ypatingai džiaugiasi savo sūnėnais ir didžiuojasi savo broliu, karštai myli savo vyrą, yra nuostabi mama ir puiki draugė. Jos paprasti išmintingi sprendimai kartais stebina ir suglumina – „kaip čia aš pats nesupratau, juk tai labai paprasta“, taip pat galima jai išsipasakoti ir patirti jos supratingą žvilgsnį. Jei norėsite savo mintis patikėti jai, tai žinokite, kad ji niekada neišduoda paslapčių.